web analytics

Sekolah Kluster Kecermerlangan

Twelveans To Be The Best

logo

0380233236

Persiaran Setia, USJ 12

47630 Subang Jaya, Selangor

08:00 - 17:00

Isnin - Jumaat

Senarai Penyelaras dan Guru Tingkatan

TINGKATAN NAMA PENYELARAS
1 Pn. Hairulani Zawati bt Saharom
2 Pn. Chew Chia Yee
3 Pn. Lau Yieng Yieng
4 Pn Gui Len Fah @ Jenny Gui
5 Pn.Norazian bt K Mohd Arif
TINGKATAN 1
TINGKATAN NAMA GURU
Amiga Pn. Nor Afifah bt Abdul Rahim
Browser Pn. Linawati bt Esa
Cyberlink Pn. Norhidayatul Aini bt Ismail
Delphi Pn. Noor Azilawati bt Zainal
Explorer Pn. Nik Noor Ashikin bt. Nik Md.Azmi
Finnix Cik Ooi May Zhen
Genesis Pn. Noraini bt Mat Nawi
Lycos Cik Noor Aida bt Ibrahim
Midori Pn. Nor Bazilah bt Hussin
Pentium (KRK) Pn. Rohaiza bt Wahid
TINGKATAN 2
TINGKATAN NAMA GURU
Amiga Pn. Loh Sweet Ling
Browser Pn. Farah Shahida bt. Sajri
Cyberlink Cik Fathin Hammamah Akmar bt Ahmad Anuar
Delphi Pn. Geetha Sundrarajoo
Explorer Cik Norlida bt Mat Isa
Finnix En.Mohd.Afi bin Abu Bakar
Genesis Pn. Noor Faasilla bt Jasni
Lycos Pn. Noraliza bt Paenun
Midori Pn. Wan Habibah  bt Wan Mohd. Pakri
Pentium (KRK) Pn. Nik Syazlin bt. Nik Mansor
TINGKATAN 3
TINGKATAN NAMA GURU
Amiga Cik Ngim Chin Jeon
Browser Pn Nurul Izyan Bt Mat Akhir
Cyberlink En Mohd Shahren Hakim Bin Ibrahim
Delphi Pn Yogadevi a/p Jairah
Explorer Pn Lau Yieng Yieng
Finnix Pn Hariati Binti Yusof
Genesis Pn Noorasmani Binti Nor
Lycos Pn Zaiemah Binti Yusof Shukri
Midori Pn Tee Bee Leng
Pentium Pn Karmila bt Karim
TINGKATAN 4
TINGKATAN NAMA GURU
Amiga Datin Lucille Veronica a/p Lopez
Browser Pn Gui Len Fah @ Jenny Gui
Cyberlink Pn Nurul Adila Binti Ismail
Delphi Pn Norma Binti Mustapha
Explorer Pn Thilagamalar A/P Rasaratnam
Finnix Pn Lau Suet Lai
Pentium Pn Zaiti Azhan Binti Mat Zin
Genesis Pn Azuraily Binti Alwi
Lycos Pn Chan Mei Foong
Oracle En Abu Sareh Bin Haron
TINGKATAN 5
TINGKATAN NAMA GURU
Amiga Pn Chung Huey Jen
Browser Pn Wan Rabiyah bt Wan Ismail
Cyberlink Pn Norazian Bt. K. Mohd Arip
Delphi Pn Selvamary a/p Lourdesamy
Explorer Pn Masita bt Leman
Finnix Pn Salma bt Othman
Pentium Pn Nurol Aida bt Md Yusoff
Genesis Pn Tan Kheng How
Lycos Pn Ruhamiah Bt Abd Hamid
Midori Pn Norkhamdani Binti Ismail
Oracle En Mohd Azuad B Yahaya