web analytics

Sekolah Kluster Kecermerlangan

Twelveans To Be The Best

logo

0380233236

Persiaran Setia, USJ 12

47630 Subang Jaya, Selangor

08:00 - 17:00

Isnin - Jumaat

Badan Beruniform Tahun 2017

Penyelaras                  :           Pn. Wan Habibah bt Wan Mohd Pakri

Pen. Penyelaras         :           Pn. Karmila  bt Karim

Pemantau                   :           Pn. Khadijah bt. Hamlawi

BIL UNIT BERUNIFORM GURU PENASIHAT

SESI PAGI

GURU PENASIHAT

SESI PETANG

TEMPAT
1. Kadet Remaja Sekolah (KRS)

Penaung:

Pn. Khadijah bt Hamlawi

Pn. Norfazila bt Sayuti (K)

Pn. Norkhamdani bt. Ismail

Pn. Raziah bt Abd Aziz

Pn. Rohani bt Idris

Pn. Nurol Aida bt Yusoff

Guru B (K)

Pn. Wan Habibah bt Wan Mohd Pakri

Pn. Shalini a/p Sinniah

Cik Siti Hawa bt Ismail

Padang
2. Kadet Polis

Penaung:

Pn. Hafdzah bt Abd Hamid

Pn  Noorasmani bt. Nor (K)

Pn. Yogadevi a/p Jairam

Pn. Zaeimah bt Yusof Shukri

Pn. Karmila binti Karim

 Pn. Nor Hidayatul Aini Bt Ismail (K)

Pn. Noor Lilaini bt Nik Mohd Nawi

Guru A

Padang
3. Bulan Sabit Merah Malaysia (PBSM)

Penaung:

Pn. Jasbeer Kaur a/p Lahora Singh

Pn. Zaiti Azhan bt Mat Zin (K)

Pn. Chan Mei Foong

Datin Lucille Veronica

Pn. Hariati bt Yusoff

Pn. Regina Annie a/p William Lopez

Pn. Geetha a/p Sundararajoo (K)

Pn. Noor Fa’asilla bt Jasni

Pn. Nor Afifah bt Abdul Rahim

Dewan Bitara
4. Persekutuan Pengakap Malaysia

Penaung:

Pn Vijaya Rani a/p Seevaratnam

Cik Tan May Peng (K)

Pn. Salma bt Othman

Pn. Selvamary a/p Lourdesamy

Pn. Nurul Huda bt Yunus

Pn. Noor Azilawati  bt Zainal (K)

Pn. Cheah Li Pieng

Pn. Malliga a/p Thoppalan

 

Padang / Pusat Rekreasi Kokurikulum
5. Pergerakan Puteri Islam Malaysia

Penaung :

Pn Salasiah bt Masri

Pn.  Azilawati bt Mohd (K)

Pn.  Nor Azam bt. Jamaludin

Pn.  Norazian bt K. Mohd Arip

Pn. Farah Shahida bt Sajri (K)

Cik Norlida bt Mat Isa

 

 

Bilik Teraputik

6. Taekwando Pn. Lau Yieng Yieng (K)

Pn. Nurul  Izyan bt Mat Akhir

Cik Themoli a/p Athanari

Pn. Hairulani Zawati bt Saharom (K)

Pn. Loh Sweet Leng

Dataran Ilmu
7. Kadet Pertahanan Awam

Penaung:

Pn. Myrna Jean Campen

Pn. Rajasamundesvary a/p Nagaraju(K)

Pn. Tay Say Cheow

Pn. Choo Sook Fun

 

 

Sesi pagi sahaja

Padang
8. Kadet Bomba dan Penyelamat

Penaung:

Datin Suhailah bt Abdullah

En. Shamsuddin b. Abd Kadir(K)

Pn. Thilagamalar a/p Rasaratnam

Cik Lai Kow Kan

Pn. Masita bt Leman

Pn. Chew Chia Yee (K)

Pn. Nik Syazlin bt Nik Mansor

Pn. Linawati bt Esa

 

Padang Sekolah
9. Wushu Pn. Chung Heuy Jen (K)

Pn. Ruhamiah bt Ab Hamid

Cik Lee Siew Cheok

Cik Ting Choo Yean (K)

Pn.Rohaiza bt Wahid

 

Tapak Perhimpunan